Uncategorized

Permen – skuteczny środek na szybkie odzyskanie erekcji

Permen – skuteczny środek na szybkie odzyskanie erekcji

Niska, zanikająca erekcja to bolączka milionów mężczyzn na całym świecie. Jak podają różne statystyki, w skali całego globu zaburzenia erekcji mogą dotyczyć nawet 150 milionów mężczyzn. Jeszcze kilkadziesiąt lat temu panowie pozbawieni byli skutecznych metod zwalczania tej niezwykle wstydliwej dolegliwości. Wszystko zmieniło się w 1998 roku. Wówczas w aptekach pojawił się pierwszy lek na erekcję – Viagra. W tej chwili preparatów dedykowanych mężczyznom z niską erekcją jest zdecydowanie więcej. Istnieją także niezwykle skuteczne suplementy diety. Jeden z nich to Permen. W niniejszym artykule szeroko omawiamy właściwości Permen. 

Suplement diety Permen – czy pomoże on na zaburzenia erekcji?

Permen to suplement diety, który jest przeznaczony dla mężczyzn borykających się z zaburzeniami erekcji. Cechuje go wyjątkowa skuteczność oraz fakt, iż wywołuje znikomą liczbę efektów ubocznych. W porównaniu z silnymi lekami na erekcję z sildenafilem, jest on oparty na starannie wyselekcjonowanych składnikach pochodzenia naturalnego. Wpływają one nie tylko na szybkie osiągnięcie wzwodu, ale na poprawę procesu produkcji spermy, zwiększają libido oraz znacząco usprawniają funkcjonowanie układu moczowego. 

Suplement diety Permen jest dostępny w kilku wariantach. Oprócz wariantu podstawowego w aptekach można zaopatrzyć się w:

  • Permen King. Zawiera ona dwukrotnie więcej L-argininy, która ma bardzo dobry wpływ na produkcję spermy oraz zwiększenie libido.
  • Permen Go. Ten wariant cechuje się wyjątkowo szybkim działaniem, dzięki czemu mężczyzna kilkanaście minut po zażyciu tabletki jest w stanie osiągnąć i utrzymać wzwód.
  • Permen Sex Appetite. Specjalna edycja leku, której regularne zażywanie przyczynia się do znacznego zwiększenia poziomu libido w męskim organizmie,

Każdy z wariantów Permen jest oparty na ekstrakcie z buzdyganka naziemnego, który od wieków jest znany jako wyjątkowo skuteczny, naturalny afrodyzjak. W poszczególnych wariantach Permen mogą też znajdować się dodatkowe witaminy, ekstrakty roślinne, żeń-szeń oraz L-arginina. 

Skład suplementu diety na potencję Permen

Poniżej bardzo dokładnie omawiamy składniki suplementu diety Permen. Trzeba przyznać, iż są one niezwykle skuteczne. Ich siła tkwi w tym, że są one pochodzenia naturalnego. Dzięki temu nie wywołują żadnych groźnych efektów ubocznych dla mężczyzn, którzy przyjmują ten preparat. Składniki suplementu diety Permen są następujące:

  • L-arginina. Jest to aminokwas, który znajduje się w wielu białkach w ludzkim organizmie. L-argininę pozyskuje się przede wszystkim w codziennie spożywanych pokarmach. Źródłem L-argininy jest tłusty nabiał, zboża, płatki owsiane, pełnoziarniste pieczywo, mięso, tłuste ryby. L-arginina jest substancją niezbędną do przeprowadzenia syntezy tlenku azotu. Ma ona duży wpływ na usprawnienie funkcjonowania układu krwionośnego. Właściwe ukrwienie okolic prącia to jeden z najważniejszych wymogów, który musi zostać spełniony, by mężczyzna mógł osiągnąć i utrzymać wzwód przez wystarczająco długi czas.
  • Ekstrakt z buzdyganka naziemnego. Jest to zioło, które było znane już starożytnym ludom: Chińczykom oraz Indianom. Buzdyganek wyróżnia się właściwościami pobudzającymi oraz tonizującymi. Jego systematyczne stosowanie może sprawić, że wszelkiego rodzaju stany zapalne znikną z organizmu w sposób samoistny. Buzdyganek naziemny poprawia też krążenie oraz stymuluje organizm do produkcji testosteronu. W buzdyganku naziemnym znajduje się substancja o nazwie protodioscyna, która jest niezwykle pomocna w procesie uzyskiwania przez mężczyznę erekcji. W buzdyganku naziemnym są też saponiny, które powodują, że produkcja plemników jest zwiększona.
  • Ekstrakt z żeń-szenia. Korzeń żeń-szenia także był wykorzystywany przez wiele starożytnych ludów. Medycyna wschodu bardzo dokładnie zna jego niezwykle cenne właściwości. Do tej pory przeprowadzono wiele profesjonalnych badań naukowych na temat wyjątkowo wysokiej skuteczności żeń-szenia w zwalczaniu zaburzeń erekcji. Mężczyźni, którzy systematycznie stosują żeń-szeń, mają większe libido oraz są w stanie dłużej utrzymywać erekcję.

Post Comment