Uncategorized

Ekscytujący seks w łazience

Ekscytujący seks w łazience

Seks w łazience zawsze był popularny wśród ludzi. Jedni decydują się go uprawiać z powodu trudnych warunków mieszkaniowych, inni z zamiłowania do eksperymentów. A jeszcze inni, najbardziej wyrafinowani, wiedzą, że ciepła woda potęguje zmysłowość.

Miłe ze zdrowym

Oczywiście seks w łazience ma swoje wady. Głównym jest ograniczona przestrzeń do działania, bo nawet dwóm osobom nie jest łatwo usiąść w standardowej półtorametrowej wannie. I nadal trzeba się ruszać i dobrze się bawić. Warto zacząć od środków ostrożności. Fajnie byłoby zamontować poręcze pomagające zachować równowagę lub przynajmniej kupić gumową matę, zapobiegnie to ślizganiu się stóp. Woda zmywa naturalny lubrykant z pochwy, więc lepiej używać lubrykantów silikonowych, ponieważ mają one mocniejszą konsystencję.

Z tego samego powodu (zmywalne) środki plemnikobójcze nie są odpowiednie, jako środki antykoncepcyjne. Również prezerwatywy: woda może dostać się do produktu, który będzie się ślizgał lub pękał. Pozostają tylko pigułki i spirale. Przed przystąpieniem do głównej akcji trzeba się upewnić, że nie zostało na skórze mydło czy żel do kąpieli. W przypadku połknięcia mogą wywołać reakcję alergiczną. Zabawki erotyczne muszą być wyjątkowo wodoodporne. Z reguły jest to napisane na opakowaniu. Jednak warto sprawdzić, czy z tyłu pokrywy znajduje się gumowa uszczelka, aby zapewnić szczelność.

Doskonałe warunki do seksu oralnego

Wygodnie jest pod prysznicem dla miłośników seksu oralnego. Mężczyzna stoi pod prysznicem, strumienie wody skierowane w tył głowy i plecy tworzą efekt hydromasażu. Kobieta jest na kolanach przed partnerem – spełnienie marzeń mężczyzny. Opcja odwrotna: kobieta stoi po kolana w ciepłej wodzie (jedną nogę można położyć z boku wanny), mężczyzna siedzi. Potrafi stymulować kobietę zarówno językiem, jak i strumieniem prysznica. 37,5 stopnia to maksymalna temperatura wody do igraszek miłosnych. Jeśli jest cieplejsza, mogą wystąpić problemy z erekcją.

Na tej samej fali

Trzeba brać kąpieli w wannie wypełnionej wodą do połowy. Nigdy więcej, w przeciwnym razie można zalać sąsiadów. Mężczyzna wchodzi do wanny pierwszy, siada na środku wanny z ugiętymi pod nim nogami. Kobieta jest na górze, twarzą do niego lub tyłem do niego, opierając ręce po bokach. Jej ruchy stworzą przyjemną pieszczotliwą falę.

Włączony strumień wody

Kobieta stoi na czworaka na dnie wanny. Gdy prysznic jest włączony, należy go umieścić pod brzuchem: podczas napełniania wanny dysze będą ją pieścić. Mężczyzna z tyłu w pozycji na pieska trzyma jej biodra lub talię. To imitacja skrajności: kochasz się, a w tym czasie woda nadchodzi i zaraz cię zaleje. Czy można skończyć na czas? Klasyczna pozycja na pieska jest świetna, ponieważ maksymalizuje stymulację punktu G. Pozycja seksualna – mężczyzna od tyłu jest dobra, ponieważ bez żadnego wysiłku zapewnia maksymalne pobudzenie, ponadto jest w nim coś pierwotnego, co nie może nie podniecać wielu kobiet w łazience. Jeśli partnerzy chcą dodać trochę pieprzu do tej szalenie seksownej pozy. To nie może być prostsze. Uprawianie seksu na pieska przed lustrem! Lub poprosić ukochaną osobę, aby lekko klepnęła partnerkę w pośladki podczas tarcia. Jeśli jednak ktoś woli romantyczny seks od agresywnego, mężczyzna może od czasu do czasu delikatnie głaskać jej ciało.

Tak trzymaj

Partnerzy stają naprzeciw siebie. Kobieta opiera się plecami o ścianę, a stopy po bokach wanny. Dzięki temu mężczyzna nie musi przejmować całego ciężaru jej ciała, to zaoszczędzi mu sił na dodatkowe manewry. Trzyma biodra partnerki i specjalnych poręczy zainstalowanych w łazience. Trzeba ustawić prysznic tak, aby strumień wody opadał na klatkę piersiową to dodatkowa stymulacja stref erogennych.

Dobry wstrząs

Najpotężniejszy wibrator, jaki ludzkość kiedykolwiek wynalazła, większość już kupiła. Stoi w łazience, nazywa się pralką. Należy włączyć tryb wirowania i pozwolić jednemu z partnerów usiąść na pokrywie pośladkami, a drugiemu usiąść z przodu. Dodatkowe wibracje sprawią, że doznania będą znacznie wyraźniejsze. Można eksperymentować i dostosować urządzenie dla siebie: prawie wszystkie nowoczesne pralki automatyczne mają odpowiednio kilka różnych prędkości wirowania, częstotliwość wibracji również będzie się różnić. Jako bonus – maskująca kurtyna dźwiękowa.

 

Post Comment