Szanowni Państwo,

Niniejszym oferujemy Państwu szeroki zakres usług o następującym charakterze:

  • Kompleksowe i profesjonalne usługi w zakresie wykonawstwa robót ziemnych, rekultywacyjnych i drogowych;
  • Makroniwelacji terenów pod zagospodarowanie turystyczne, leśne i sportowe;
  • Rekultywacji terenów budowy, zbiorników wodnych;
  • Wyburzenia metodami tradycyjnymi i minerskimi, prowadzone w sposób bezpieczny i przyjazny dla środowiska;
  • Wynajem wraz z obsługą operatorską specjalistycznego sprzętu budowlanego najwyższej jakości.

Wśród różnych typów prac na wyróżnienie zasługują wykonane i prowadzone przez naszą załogę kompleksowe roboty drogowe. Mamy na swoim koncie m.in. budowę obwodnicy Nowej Rudy, prace na odcinku autostrady A4 Wieliczka - Szarów ,A2 odc. C, autostrada A1 (Sośnica, Maciejów) ,A1 Sójki Kowal, A8 (koło Wrocławia) ,A4 Jarosław Radymno i wiele innych.

Zakres robót obejmuje wykopy koryta autostrady, wymianę gruntu, wykonanie nasypów, stabilizację gruntu, wykonanie warstw konstrukcyjnych nawierzchni, w tym warstwy mrozoodpornej, wzmocnienia podłoża geokratami i wiele innych. W trakcie prowadzenia tych i innych specjalistycznych robót drogowych zdobyliśmy zasób doświadczeń odpowiedni, by stawić czoła także dużym inwestycjom drogowym.

Posiadamy również doświadczenie w zakresie wyrównywania i makroniwelacji oraz przygotowania pól golfowych. Nasze doświadczenie i możliwości techniczne posiadanego sprzętu pozwoliły nam uzyskać zrealizować kontrakt na wykonanie robót ziemnych o kubaturze około 900 000 m3  dla KGHM Polska Miedź .

Pracownicy naszej firmy znając doskonale parametry techniczne i możliwości eksploatacyjne posiadanych jednostek oferują  przemyślane rozwiązania w doborze rodzaju i ich ilości w celu optymalnego wykorzystania sprzętu dla  realizacji powierzonych zadań. Przy realizacji prac główny nacisk kładziemy na precyzję, wysoką jakość, terminowość, profesjonalizm. Liczba naszych odbiorców sukcesywnie się powiększa, a do ich grona możemy zaliczyć już dziś znane w Polsce i na świecie marki.

W przypadku zainteresowania naszą ofertą prosimy o kontakt - jesteśmy do Państwa dyspozycji. Z przyjemnością odpowiemy na każde Państwa pytanie. Główną zasadą przyświecającą nam w działaniach jest elastyczność, dzięki której potrafimy dostosować się do wszystkich potrzeb Klientów.

Początek strony